مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهید بهشتی

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات با بیش از چند دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با بهره گیری از نیروهایی توانمند در راستای اهداف و سیاست های کلان دانشگاه شهید بهشتی تاکنون گام های اساسی برداشته است . ایجاد و توسعه زیرساخت ها و بسترهای لازم  اعم از شبکه، سخت افزار و نرم افزار، ارائه ایده ها و راه حل های فناوری اطلاعات برای بهبود یا اصلاح فرآیندهای کاری و رفع نیازهای کاربران، از جمله خدمات مهم مرکز در این عرصه است.

ایمیل بهشتی SBUEmail

کلیه اعضای دانشگاه امکان دریافت آدرس ایمیل تحت دامنه دانشگاه شهید بهشتی از طریق پیوند دریافت ایمیل بهشتی هستند. ایمیل های بهشتی دارای دامنه (mail.sbu.ac.ir) یا (sbu.ac.ir) هستند.

شناسه بهشتی SBUID

بمنظور دسترسی کلیه اعضای دانشگاه به خدمات فناوری اطلاعات، شناسه ای موسوم به «شناسه بهشتی» یا «SBUID» است بهمراه رمز عبور آن برای هر فرد بصورت یکتا تولید می شود. جهت  ایجاد و فعال کردن این شناسه و رمزعبور آن به دریافت شناسه بهشتی مراجعه کنید.

اینترنت و HotSpot

بمنظور دسترسی به  اینترنت در دانشگاه به صفحه ورود به Hotspot مراجعه نمایید. شناسه کاربری و رمزعبور برای کلیه اساتید و دانشجویان، شناسه بهشتی ایشان و برای کارمندان با استفاده از شماره پرسنلی و شماره ملی است.